EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

Występ grupy Suka Off w ramach festiwalu TRANS/WIZJE

sukaWydarzenie polecane! 17 maja 17:00

Gorąco polecamy występ grupy Suka OffA w ramach festiwalu TRANS/WIZJE organizowanego przez Wydawnictwo Okultura z okazji wydania piątego numeru pisma psycho-aktywnego TRANS/WIZJE – 17 maja 2014 roku w Laboratorium warszawskiego Centrum Sztuki Współczesnej. Nie jest to impreza towarzysząca Festiwalowi EROtrends, ale zdecydowanie polecamy za namową Muzeum Erotyzmu .

SUKA OFF (Polska) Jedna z najciekawszych w Europie grup performance eksplorujących granice płci i ciała. Tworzona przez Sylwię Lajbig i Piotra Węgrzyńskiego. Wielokrotnie goszczona i nagradzana na zagranicznych festiwalach. Jedynie z rzadka występująca w Polsce. Suka Off wraca na nasz Festiwal z polską premierą „tranSfery” 5.0. Ta inspirowana kosmogonią orficką akcja nawiązuje do mitycznych czasów pierwotnej ciemności, w których poświata emanująca ze skrzydeł Erosa stanowiąa pierwsze wyobrażenia światła. Erofania oddzielająca światło od ciemności i rozbijająca pierwotną androgyniczną jaźń na mężczyznę i kobietę daje początek nieustannemu poszukiwaniu zaspokojenia pragnienia oraz stałej walce z dezintegracją. https://www.sukaoff.com

Miejsce: Laboratorium CSW, ul. JazdA?w 2, Warszawa
Start: 17 maja 2013, godzina 17.00
Bilety: 69 zł. (tylko 150 miejsc!)
O Festiwalu: https://www.facebook.com/events/235695459954540/

UWAGA: W CELU ZAMÓWIENIA BILETÓW PROSIMY O PRZYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ NA ADRES okultura@okultura.com Z NAGŁÓWKIEM „TRANSWIZJE 5”. W INFORMACJI ZWROTNEJ POTWIERDZIMY DOSTĘPNOŚĆ BILETÓW I POWIADOMIMY O SPOSOBACH PŁATNOŚCI.

Dodaj komentarz