EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

Strefa Zdrowie

depko

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Promocji Zdrowia Seksualnego, organizatorów Festiwalu EROtrends, jak również swoim, chciałbym Państwa serdecznie zaprosić do odwiedzenia i wzięcia czynnego udziału w zbliżającym się Festiwalu EROtrends.

EROtrends, to jedyna tego typu impreza na świecie. W tym roku, już po raz drugi, odbędą się w hali EXPO XXI, 17 i 18 maja. Te dwa dni, to wielkie święto seksualności, zmysłowości i erotyki. To wyjątkowy czas na zapoznanie się nie tylko z najnowszymi osiągnięciami w produkcji akcesoriów erotycznych, przyglądania się temu, co mogą zaoferować nam światowi producenci, ale przede wszystkim okazja do wzięcia udziału i zasmakowaniu w odkrywaniu seksualności w wielu obszarach: tej związanej z zabawą, tej ze sztuką, oraz tej związanej z nauką.

Z tej właśnie okazji, w czasie Dni Promocji Zdrowia Seksualnego, podczas Festiwalu EROtrends, pod jednym dachem zbierzemy lekarzy i psychologów seksuologów, edukatorów seksualnych, coachów, organizacje pozarządowe wspierające i działające na rzecz rozwoju psychoseksualnego i na rzecz równości, przeciw wykluczeniu.

To już kolejne Dni Zdrowia Seksualnego, w trakcie których będziecie mogli zasięgnąć informacji od specjalistów, podyskutować, zadać pytania z interesujących Państwa obszarów. Te dni będą obfitować w wiedzę pod postacią wykładów i warsztatów, w których mam nadzieję, będziecie Państwo uczestniczyć

Przyjdź, posłuchaj i dowiedz się, jak poprawić swoje życie seksualne —- >>> Program Strefy Zdrowie  

Do zobaczenia!

dr n. med. Andrzej Depko

nietylkomoment

Dodaj komentarz