EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

Organizator

playroom

 

 

 

Organizatorem targów jest firma PLAYROOM – polski dystrybutor najlepszych światowych marek segmentu premium. PLAYROOM, to prężnie działająca firma, która w przeciągu kilku lat wprowadziła do Polski najbardziej wartościowe marki związane z erotyką, w tym: We-Vibe (Standard Innovation Corporation, Kanada), LELO (Szwecja), Pasante Healthcare (Wielka Brytania), Bathmate (Wielka Brytania), Nexus oraz Titus Range (Wielka Brytania), Love Life Products Ltd (Wielka Brytania), Swede Global (Szwecja), pjur (Niemcy), Rianne S. (Holandia), Vel’Vor (Holandia), Intimate Organics (Kanada) – to światowa czołówka producentów artykułów dla dorosłych reprezentowanych przez PLAYROOM.

W 2013 roku PLAYROOM uczyniło kolejny wielki krok organizując po raz pierwszy Międzynarodowe Targi EROtrends. Były one wspaniałą okazją, aby pokazać Polakom w jaki sposób można wzbogacić swoje życie seksualne, jak zmienić zazwyczaj pejoratywnie pojmowanie takich słów, jak erotyka i seksualność. Na Targi EROtrends zapraszamy najlepsze polskie i światowe firmy, które swoimi produktami zmieniają sposób w jaki patrzymy na jedną z najważniejszych dziedzin naszego życia. W pierwszej edycji EROtrends postawiliśmy mocny akcent na zdrowie psychoseksualne i warsztaty erotyczne. Wiele ciekawych wykładów, prelekcji, wystawców związanych z życiem seksualnym uczyniło tę imprezę niepowtarzalną na skalę światową.

Tak, jak i podczas edycji z 2013 roku i tym razem wierzymy w sukces tego przedsięwzięcia. Edycja 2014 z pewnością ściągnie do Warszawy jeszcze więcej biznesów oraz  jeszcze większą liczbę gości i odwiedzających.

 

Marcin Fröhlich | CEO PLAYROOM

Dodaj komentarz