EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

O Festiwalu

progress

EROtrends, to międzynarodowa impreza lifestylowa, show i warsztaty zdrowotne w jednym – impreza, na której prezentowane są najnowsze trendy w erotyce, lifestyle, zdrowiu psychoseksualnym z bogatą ofertą komercyjną – targową. Formuła EROtrends w tym roku daleko przeszła oczekiwania i z prostych targów (edycja 2013) urosła do imprezy festiwalowej. Wystawcy prezentują swoje najnowsze kolekcje bielizny, akcesoriów erotycznych, produktów związanych ze stylem życia. Znajdziecie na nich wszystko, co jest sexy, oprócz pornografii. Na scenie festiwalowej zagoszczą artyści wykonujący zmysłowe pokazy taneczne, uwodząc elegancją i subtelnie rozgrzewając atmosferę. Zapraszamy na prawdziwe i wszechstronne show! Idea festiwalu opiera się na trzech sferach życia:

  • Erotykajest dla ludzi ciekawych świata i siebie, dla których i erotyka i zdrowie seksualne nie są tematem taboo. Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak urozmaicić swoje życie seksualne i jak długo czerpać z niego radość. Najwięksi światowi i polscy wystawcy zaprezentują swoje najnowsze artykuły erotyczne. To jedyna okazja, aby zobaczyć to wszystko w jednym miejscu – w samym centrum Warszawy. Niezwykle atrakcyjny program artystyczno-rozrywkowy nie pozwoli Ci odejść od sceny.
  • Lifestyle – EROtrends, to również najlepsze artykuły związane ze stylem życia. To, co modne dzisiaj i co modne będzie jutro. Jak zadbać o piękne ciało ale również jak zadbać o swojego ducha. Gabinety odnowy biologicznej, upiększania ciała, salony piękności, kluby, organizacje – to miejsca dla Was!
  • Zdrowie –  to nie tylko świetna zabawa! Specjaliści z dziedziny psychologii i seksuologii poprowadzą ciekawe dyskusje o zdrowiu seksualnym. Poruszymy szereg ciekawych a czasem zaskakujących wątków, prowadzić będziemy poradnictwo psychoseksualne i pomocowe.

Pierwsza edycja EROtrends miała miejsce w maju 2013 roku. Gościliśmy wystawców polskich i zagranicznych (Kanada, Niemcy, Szwecja, Włochy). Na Festiwalu obecne były także po raz pierwszy organizacje pozarządowe, które również aktywnie prezentowały swoje osiągnięcia i realizowały statutowe zadania. Miejsce swoje na Festiwalu miała również sztuka – swoje prace wystawili artyści tworzący sztukę erotyczną. Scena Festiwalowa gościła najlepszych artystów estradowych.

Zobacz relację z 2013 r.

Przyłącz się do konwersacji

1 komentarz

Dodaj komentarz