EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

Kim Lee – Drag Queen Show

kimDNa scenie głównej EROtrends 2013 gościła będzie Kim Lee, warszawska drag queen, urodzona w Ha-noi (Wietnam), pochodzenia wietnamsko-koreańskiego. Debiut sceniczny tej wyjątkowej artystki odbył się w 2002 rok i od tego czasu nieprzerwanie występuje w klubach Warszawy i całej Polski. Swoją działalnością artystyczną wspiera wiele inicjatyw, w tym  nie związanych bezpośrednio z LGBTQ, Występuje również poza granicami kraju. Uwielbia prowadzić imprezy okolicznościowe, urodziny, andrzejki, itp. Od 2009 roku występuje również w duetach z innymi Drag Queen i jest sceniczną „matką” kilku z nich.

Drag Queen Kim Lee ma szeroki repertuar i wykonuje zarówno polskie, jak i zagraniczne standardy. Uwielbia organizowanie występów tematycznych, np. orientalnych lub poświęconych wokalistkom danego kraju. Wciela się w postaci wspaniałych gwiazd sceny pop, takich jak Cher, Liza Minnelli, Violetta Villas. Repertuar Kim Lee obejmuje także operetkę – dała się poznać, jako wspaniała naśladowczyni przebojów operetkowych Grażyny Brodzińskiej.

Kim Lee znana jest z perfekcyjnego przygotowania makijażu i swojego stroju zmienianego na scenie w trakcie występu. Charakteryzuje ją żywiołowość, sceniczna energia oraz dbałość o szczegóły. Z okazji jubileuszu 10-lecia działalności artystycznej w Polsce w czasopiśmie „Replika” nr 41 (styczeń/luty 2013 r.) ukazał się wspaniale opisujący tę artystkę artykuł. Z lektury artykułu dowiadujemy się, że Kim Lee jest osobą nietuzinkową, zawsze chętną do pomocy, aktywną towaryszko ale nade wszystko rzetelną w kontaktach profesjonalnych i absolutnie interesującą.

Na scenie targowej Kim Lee zaprezentowała swoje najlepsze kreacje i wykonała szereg znanych przebojów w kilku odsłonach.

Dodaj komentarz