EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

Dla Wystawców

wystawcy

Branża erotyczna w Polsce rozwija się z roku na rok. Działają sklepy stacjonarne, internetowe, blogi i wortale o tematyce erotycznej, kluby i serwisy randkowe, kawiarnie, księgarnie, studia tatuażu i piercingu, gabinety odnowy biologicznej i doprawdy wiele więcej biznesów, niż mogłoby się wszystkim wydawać. Do tego poprzez formułę trzech sfer, na których Targi sie opierają, tj.: erotyka, lifestyle i zdrowie otworzyliśmy jeszcze więcej możliwości do zaprezentowania się, do promowania swojego biznesu i do lepszego stymulowania naszej branży. Targi EROtrends, to doskonałe miejsce na pokazanie się szerszemu gronu konsumentów i zaprezentowanie swoich artykułów lub usług. Po sukcesie pierwszej edycji Targów EROtrends w 2013 roku już chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, by w targach wziąć udział.

Podczas drugiej edycji EROtrends konsumenci będą mogli oddawać głosy na Nominowanych biorąc udział w wyborze Laureata Nagrody Konsumentów EROtrendy, które po raz pierwszy zostaną przyznane i wręczone podczas Gali Targowej. Będzie to prawdziwe święto branży. Laureaci dozywotnio będą mogli posługiwac się tym zaszczytnym tytułem i dysponować logotypem nagrody. Szczegóły na stronie tutaj.

W 2014 roku Targi EROtrends będą większe, przyciągną jeszcze wiekszą liczbę odwiedzających i wzbudzą jeszcze większe zainteresowanie mediów. I to wszystko będzie także udziałem Wystawców oraz – w co wierzymy – naszym wspólnym sukcesem.

A zatem: Dla kogo sa Targi EROtrends? i Co można zyskać?

Zapraszamy do kliknięcia i zapoznania się z treścią linków.

Jeśli jesteś zainteresowany (-a) udziałem w Targach EROtrends w 2014 roku Napisz do nas

Dodaj komentarz