EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

W 2013 roku wystąpili

badboysM BAD BOYS najlepszy polski zespół chippendales na Festiwalu EROtrends. Półfinaliści programu MAM TALENT byli gwiazdą naszej imprezy. Odwiedzający oglądali ich występ co godzinę na scenie Festiwalowej a wieczorem także ich numer finałowy! Przez cały dzień będą umilali Paniom czas w LEJDIS ZONE.
pinupM PIN UP CANDY – gwiazda polskiej burleski na naszej scenie. Jej gorące, erotyczne występy w stylu retro na długo zapadły w pamięci odiwedzających. Tego nie da się opisać – to trzeba zobaczyć!
kimM KIM LEE – najbardziej popularna polska drag queen. Kim Lee od 10 lat wciela się w rolę najsłynniejszych spiewających kobiet. Na scenie Festiwalowej Kim Lee zaprezentowała swoje najlepsze kreacje i wykonała szereg znanych przebojów w kilku odsłonach.
afrom DANCEHALL – TANIEC BRZUCHA – TANIEC AFRYKAŃSKI – Oszałamiające pokazy tańca z egzotycznych odległych zakątków świata. Bębny na żywo, trzęsące się w niepoliczalny sposób pośladki przeniosły nas klimatem w miejsca dzikie i wyzwalające naturalne instynkty…
bdsmm BDSM SHOW– Sensible Carnale oraz Jessertha zaprezentowały teatralną serię pokazów osnutych wokół mistycznego klimatu zakazanych fascynacji światem fetyszy i BDSM. Dominacja nad mężczyzną, spanking, chłosta, polewanie gorącym woskiem – słowem wszystko, o czym boisz się nawet pomyśleć!
LEJDIS ZONE – Czyli strefa nie dla każdego. To specjalnie wydzielona strefa na terenie Festiwalu, do której miały wstęp TYLKO PANIE. A tam? A tam czekały na nie niezwykle atrakcyjni i bardzo usłużni panowie, bezpłatny welcome drink a do tego stoiska z produktami i usługami dedykowanymi tylko paniom.
shibarim BONDAGE – Niesamowity pokaz japońskiej sztuki wiązania liną i podwieszania. Kiedyś wojskowe tortury – dziś erotyczny show! Piotr „Blacha” poprowadził warsztaty podniecającej sztuki zniewolenia.
toyM TOY PARTY to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się wszystkiego co zawsze chciałyście wiedzieć o gadżetach erotycznych a o co zawsze bałyście się zapytać. W naszej strefie LEJDIS ZONE i tylko w babskim towarzystwieToyparty.pl na całego!!
SFERA ZDROWIE – Zdrowie psychoseksualne oraz edukacja seksualna to ważne zagadnienia, które dotyczą istotnej sfery naszego życia. Festiwal EROtrends to nie tylko wyśmienita okazja do dobrej zabawy ale również możliwość wysłuchania ciekawych prelekcji.
TORNADOVSKY BODYPAINTING zupełnie nowe spojrzenie na sztukę bodypaintingu. Tornadovsky od najmłodszych lat interesuje się street artem. Z biegiem czasu i rozwoju artystycznego swoje prace przeniósł z murów na ciała kobiet i tak stał się nielicznym, najaktywniejszym twórcą bodypaintingu połączonego ze streetartem w Polsce.
flairM POKAZY FLAIR W LEJDIS ZONE – Michał Strzelczyk z FLAIR FANATIC zaprezentował smaczne i niezykle kolorowe drinki, które urozmaicą czas Paniom – wszystko przy specjalnej oprawie. Podczas pokazu płoną butelki, mgła w magiczny sposób otula bar.
eroticartM ARTYŚCI NA EROTRENDS – Sztuka erotyczna w najlepszym wydaniu! Artyści zaprezentowali prace, które wygrały w konkursie EROtrends.

 

Dodaj komentarz