EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

Artyści

Artyści zaprezentują prace, które wygrały w konkursie EROtrends.

 

Marta Kozłowska – urodziona w Olsztynie w 1982r. Gdzie ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych ze specjalnością wystawiennictwo. W 2011r Ukończyła  Wydział Architektury wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Grafiki która będzie prezentowana na targach to Linoryt – Linoryt jest techniką druku wypukłego, polega na przenoszeniu kompozycji na powierzchnie materiału poddającego się obróbce za pomocą wycinania.

Agata Łogonowicz – studiowała j. niemiecki na NKJO w Częstochowie oraz Toruniu, grafikę w Toruniu, fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Na targach EROtrends zaprezentuje zmysłową kolekcję naszyjników oraz akcesoria użytku codziennego dotykające kwestii świadomości seksualnej kobiet oraz piękna kobiecego ciała.

Nika Danielska Design to przede wszystkim nietypowe akcesoria i projekty tworzone pod hasłem „moda nie do noszenia”. Projekty zainspirowane szkieletami oraz organicznymi formami świetnie prezentują się zarówno na nagim ciele jak i zestawione z eleganckimi kreacjami.

Dodaj komentarz