EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

Od wczoraj dwie największe firmy w branży erotycznej Scala Playhouse oraz Pipedream Products  oficjalnie współpracują w partnerstwie strategicznym z EROtrends 2014. -A To dla nas nie tylko zaszczyt ale również i przyjemność podjąć partnerstwo z tak uznanymi na całym świecie markami. Zarówno Scala Playhouse, jak i Pipedream poprzez partnerstwo i udział w EROtrends wchodzą jeszcze pewniej na polski niemały przecież rynek artykułów erotycznych. Obie firmy także będą obecne na EROtrends i wystawią swoje najlepsze gadżety erotyczne – mówi Robert Strzelecki, dyrektor wykonawczy EROtrends.

Festiwal EROtrends wraz ze wszystkimi jego częściami: Strefą Zdrowie, Strefą EROart, częścią targową, występami gwiazd na scenie ukazuje nowe trendy w biznesie erotycznym i odczarowuje temat erotyki. EROtrends to impreza międzynarodowa, rozwijająca się z roku na rok. Nie jest to wyłącznie impreza komercyjna a bardziej lifestylowy projekt dla ludzi dorosłych, chętnych wziąć udział w profesjonalnych warsztatach nt. zdrowia psychoseksualnego, chcących zobaczyć najlepszych wystawców (sklepy, salony tatuażu, bodypaintingu), spotkać organizacje pozarządowe działające na polu równouprawnienia i przeciwdziałającym wykluczeniom i prowadzącym akcje uświadamiające.

Po raz pierwszy w tym roku zostaną wręczone nagrody EROtrendy. Nagrody konsumentów w 7 kategoriach przyznają konsumenci, a gala festiwalowa w dniu 18 maja br. o 19:00 to będzie to wyjątkowy moment zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Ponadto w tym roku spodziewamy się ok 5000 gości. Jest spore zainteresowanie mediów. EROtrends, to impreza  lifestylowa na wskroś warta doświadczenia. – mówi Marcin Frohlich, organizator i dyrektor zarządzający.