EROtrends - Targi Erotyczne
Targi Erotyczne w Warszawie

E.A.N. partnerem medialnym EROtrends na europejskim rynku erotycznym

Sehnde (Niemcy) / Warszawa, 4 listopada 2013 r. — Wydawnictwo European Adult News (E.A.N.) oraz organizator Targów EROtrends Erotyka-Lifestyle-Zdrowie podpisali porozumienie, na mocy którego E.A.N. staje się wyłącznym partnerem medialnym EROtrends na europejskim rynku erotycznym. Wydawnictwo E.A.N. jest największym takim medium na rynku erotycznym, doskonałym źródłem informacji biznesowych zarówno w wersji on-line, jak i drukowanego miesięcznika.

Tegoroczne wydanie EROtrends w Warszawie udowodniło, że erotyczne targi konsumenckie mogą nie tylko promować zdrowie i edukację seksualną, erotyczny lifestyle ale także artykuły erotyczne głównie dla par i kobiet. W świetle tego sukcesu jest mi bardzo miło ogłosić, że E.A.N. będzie wspierał EROtrends w 2014 roku, jako ich wyłączny partner medialny na europejskim rynku erotycznym – podkreśliła Matthias Poehl z biura Wydawnictwa E.A.N. Ta współpraca, to kolejny krok w zdobywaniu przez E.A.N. rynków Europy Wschodniej. EROtrends skorzysta na szerokiej ofercie E.A.N., w dostępie do sieci b2b, co wesprze działania EROtrends w przyszłości.

E.A.N., jako największe medium na europejskim rynku erotycznym nie tylko z sukcesem pomaga w pozyskiwaniu informacji biznesowych ale jest także wspaniałą platformą ułatwiającą kontakty biznesów erotycznych w Europie i eksplorowanie możliwości biznesowych – mówi Robert Strzelecki, dyrektor wykonawczy EROtrends.

Druga edycja Targów EROtrends odbędzie się w dniach 17-18 maja 2014 r. na terenie Warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI.